Mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie..

29 lipca 2011

Lato


 W wakacje pewnie tak samo jak u Was u mnie bardzo dużo się dzieje. Dzielę dzień miedzy dom, ogródek (pierwszy raz w moim życiu), oraz wszelkie inne wypadające po drodze wydarzenia.  Udało mi się wyhodować w tym roku trochę różnych warzywek i kwiatków. Nie wiem niestety co będzie z pomidorami gdyż padające od miesiąca deszcze nie wpłynęły na nie korzystnie:(

Podczas wizyty gości wybraliśmy się na wycieczkę po okolicy, czyli do Krakowa. Zamieszczam kilka migawek i zdjęcie mojej zdobyczy ze sklepiku, który wypatrzyłam w jednej z bocznych uliczek przy plantach krakowskich. Pan ma bardzo okazyjne ceny i na pewno będę tam często zaglądać szukając nowych skarbów.

Niedawno musiałam również przygotować na nadchodzący sierpień aranżację na wystawę sklepową . Cóż mi ten okres kojarzy się ze żniwami, więc zboża potraktowałam jako temat przewodni. Wianki zawisły w witrynie na różnych wysokościach a doniczki stanęły grzecznie w rogu okna pomiędzy eksponowanymi na wystawie towarami. Mam nadzieję że wystawa spodoba się klientom:)
Na koniec uchylam rąbka tajemnicy  z tego co mam Wam zamiar pokazać w najbliższej przyszłości...
3 komentarze:

 1. Rąbek tajemnicy rozpalił moją ciekawość do białości:-))) A teraz w skrócie, po kolei: pierwsze warzywka to niesamowita satysfakcja! Wojtek trzy razy dziennie biega doglądać dynię, która debiutuje u nas w ogródku:-)). Pomidory póki czas opryskaj środkiem przeciwko zarazie ziemniaczanej ( fitoftorozie ), która atakuje tez pomidory. Do połowy sierpnia można jeszcze spryskać. Synkowi slemy najlepsze życzenia z okazji I Komunii Świętej. A zdobycz i wystawa bardzo mi się podobają:-)))
  Pozdrawiamy z Siedliska!

  OdpowiedzUsuń
 2. DZiękuję Asiu za dobre rady:) Byłam dzisiaj po urlopie odwiedzić ogródek i niestety pomidorki umarły przez tydzień ale reszta warzyw dzielnie się trzyma:)...jeszcze trochę cierpliwości i pokażę niespodziankę żebym tylko nie zapeszyła

  OdpowiedzUsuń
 3. Swój biznes potrzebuję dobre biuro brokerskie, które doradzi jak się zabezpieczyć przed jakimiś nieoczekiwanymi wypadkami. Powodzenia z tym ;)

  OdpowiedzUsuń